Через 7 років знову таксую. Що змінилося?

xss

Taxi driver
26 Жов 2013
254
8
Через 7 років знову змушений таксувати. Правда тепер це не основний тип заробітку, а підробіток. Воджу клієнтів майже місяць. Що змінилося за ці сім років? Як змінилося таксі з боку водія. Розповідаю. Перше, що впадає у вічі це якість клієнта. Кудись поділися п'яні мудаки, скандальні баби і жмоти. Клієнт явно помолодшав (або я постарів), став більш привітним і щедрим, чайові залишають у 90% випадків. Друге це робота зі службою. ПЗ стало якіснішим, спілкування зі службою зведено до мінімуму, поки це виглядає швидше як плюс ніж мінус. Виконуєш замовлення, отримуєш гроші, все спокійно, хочеш працюй, хочеш – додому. Нічого і ніхто не напружує особливо. Третє – кількість замовлень. Їх більше. Можливо, чи швидше за все це пов'язано з переміщеннями людей країною, внаслідок війною. Четверте – це тарифи. Відсоток від замовлення це нове для мене, востаннє я працював за щоденну фіксовану плату службі. Заплатив раз і працюй. Але замовлень могло й не бути, чи могло не встигнути взяти замовлення. Тепер цього нема. Що теж непогано. Загалом робота в таксі стала спокійнішою, менше негативу, більше грошей. Як далі буде, побачимо.